המלצות לקוחות

המלצות מלקוחות ארגוניים ועסקיים

הי  ציק שאפו. ממש ריגשת אותי עם הסדנה בהנחיתך של מנהליי מרחבים בחברת דלק  שלך אני מעביר ברשותך המשוב לדסי כדי שתתעד יחד עם התמונות בתיק משובים ואולי גם באתר. ושוב יישר כח גדול. אני יודע שזה לא היה פשוט ואתה הוכחת לי שוב שיש על מי לסמוך תודה על השקעתך
ד"ר שמחה ליבוביץ מנהל המרכז למנהיגות
 
אני יכול להמליץ על יהושע גלעד (צ'יק) כיועץ ארגוני בכיר במחויבות הבלתי מתפשרת שלו לתוצאות ואפקטיביות בתהליך. צ'יק נושא אחריות רבה בתהליך, מכין את עצמו ואת השותפים לעבודה באופן יסודי ויעיל, במחויבות שאין לראות בה כמובן מאליו, בשעות לא שגרתיות כנדרש, מצליח לרתום את השותפים לרוח עבודתו המחויבת. לצ'יק יכולת הבנה עמוקה באבחון של המצב ההתפתחותי של הארגון והתאמת אסטרטגיה למטרות התהליך.
אני כגורם ברשות המקומית ראיתי ערך גבוה  של תרומתו המקצועית של צ'יק גלעד הן להשגת התוצאות לשביעות רצון המזמין, והן בהתמודדות המקצועית מול התנגדויות שונות בתהליך הצמיחה וההתחדשות.
צ'יק גלעד יועץ ארגוני ערכי שמביא אפקטיביות ומחויבות לתוצאה שהלקוח ביקש.    
   
 בברכה, אופיר צימרינג - עובד סוציאלי קהילתי  מועצה אזורית רמת הנגב
 
צ'יק בוקר טוב אני רוצה להודות לך על יום מרתק ומעניין, שונה ומיוחד.
אני שמחה שבחרנו "לצאת מהאקדמיה" לסדנת ODT לפיתוח מנהלי צוותים. המקום היה מצוין, ההפעלות היו מצוינות אני מרשה לעצמי להגיד לך תודה רבה בשם כל המשתתפים. 
 
שירי מור – מובילת קורס מנהלי צוותים -  מנהלת קהילה צאלים
                   
 
תודה לאשר וצ'יק על יום למידה מעולה לכל אחד מאיתנו.
טוב להדבק מחבר'ה כמוכם. תמשיכו להצליח עם המסר החשוב שלכם.
תודה על מפגש למידה מרתק מעצים מהנה מאיר עיניים
צ'יק היקר היה מרשים מהנה ומאתגר. בטוחנו כי תרמת לנו רבות בהיבטים שהצגת לנו. בתקווה שנדע ליישם זאת בעשייה.
 
חיים ציבון סמנכ"ל ראש אגף מש"ב משרד החוץ
 
...זו היית חוויה מעשירה שתורמת מאד לחשיפת המנהל לחשיבות האצלת סמכויות, קביעת אסטרטגיה, גיבוש טקטיקה, רציפות וניהול הצוות בשיתופו. יום מעולה ברמה גבוהה.
 
 יוסי עפרוני מנמ"ר - יורוקום נוקיה
 
 
מה שאקח איתי למרחב העבודה והחיים את אומנות ההקשבה שבה ניכן צ'יק. למדנו חשיבות ההקשבה לעצמי, הקשבה, לעובדים הקשבה לסביבה הקשבה לכל, ובנוסף לקחתי את האימרה: מה שאתה לעובדים נותן זה מה שתקבל. תשמרו על הגחלת עובדת - עלו והצליחו - כל הכבוד לכם ולך צ'יק רמת הדרכה גבוהה שכזו.
 
יניב כהן  מנמ"ר פייזר ישראל בע"מ
 
 
אהבתי מאד את ההתנסויות ואת דרך ההדרכה המצוינת שלכם, אשמח לקחת למרחב העבודה והחיים את תובנת השיתוף והשותפות. יש לי טעם של עוד!! והיה נחמד עם היה היו עוד פעילויות, אפילו האוכל היה מדהים.
 
דפנה מודיקס - מנכ"ל-גויאקספרט - חברת יעוץ לממשק משתמשי
 
 
צ'יק מה שאקח עמי אחרי הסדנה המדהימה היא החשיבות העצומה בהאצלת סמכויות, שיתוף העובדים שלי, למדתי שללא מעורבות אין מחוייבות. ההתנסויות היו ממש מצוינות, והעבירו את המסרים .החיבור של האנשים ללמידה הייתה מאד מעשירה משמעותית, ומחזקת. כל הכבוד.
 
 ערן ויג - מנהל מחלקת הנדסה – חברת סלקום
 
 
יום  ההדרכה בהנחיתו של צ'יק גלעד היה מצויין. ההדגמות והלקחים ממש מצויינים. עיקר הסדנה עסקה ביחסים ובדימניקה בין מנהל וצוותו. היה כדאי להאריך את היום.....
 
ישראל פינברג – מנמ"ר  מרכז רפואי וולפסון חולון
 
 
לציק ולצוות המקסים, צפיותינו מהיום היו די מתונות.... להפתעתי הרבה הפעילות המעניינת וההשקעה האישית שלך תוך מתן דוגמאות הייתה למופת. מאד נהננו מרמת ההדרכה הגבוה ומההשקעה בהדרכת הצוות שלי ובנתינה תשומת לב אישית. כל הדוגמאות שהבאת תאמו את רוח המקום ויצרו אוירה מקסימה. תודה רבה מכולם. 
 
גד מזוז חברת   MRVELL DSPC  
 
ציק גלעד שלום
אני מבקש להביע את הערכתי המקצועית על תרומתך הרבה לפיתוח המקצועי של עובדי ההוראה בכלל וסגני המנהלים בפרט. התרשמתי מאוד מעבודת ההכנה הרבה שהשקעת טרם פתיחת קורס סגני המנהלים, טרחת להכיר כל משתתף ולהכין את הקורס בהתאם לצורך המשתלמים כמו כן השקעת מחשבה ושעות רבות של תמיכה למשתלמים תוך כדי הקורס.
התוצאה הייתה : הצמחת מנהיגים בתוך בתי הספר. עבודות הסיכום של המיזמים שהובילו סגני המנהלים מעידים על הצלחה רבה! אני בטוח שמערכת החינוך תזכה ותדע להינות מכישוריך.
בהוקרה רבה
  חיים וינרב - מפקח השתלמויות מחוז  תל אביב משרד החינוך
 
 
הי גלעד,
דיברתי עם זיו מנהל תחום תפעול תחנות בחברת דלק. ביום הלמידה שעסקנו בפיתוח מנהלי אזורים הסניפים והתחנות, הייתה שביעות רצון גבוהה: פעילות צוותית, דיונים וניתוחים של המשימות, אוירה הייתה נעימה ממה שהבנתי - סה"כ קלע למטרות היום. דיברתי גם עם שני  מנהלי אזורים, הבנתי מהם שהיה יום מושקע, מעניין ומהנה. גלעד - רוצה להודות לך על ההשקעה, ההקשבה והחשיבה המעמיקה שלה ציפיתי. בזמן הקצר נראה היה כי התחברת לחברת דלק ולפעילות כמה שניתן על מנת שהעבודה עם הצוות שלי תהיה הכי ממוקדת שניתן.
                                                       
תודות, גרופית שרי מנהלת הדרכה ופתוח ארגוני דלק חברת הדלק הישראלית בע"מ
 
 
אני מודה לך על המאמץ והתרומה שתרמת לחברה שלנו  ולי באופן אישי כמנכ"ל. 
אני בטוח כי קיים קהל נרחב בקהילת העסקים שיטה אוזן קשבת לתובנות אותן אתה מייצג.
אני מאחל לך כי תצליח להגיע לקהלים אלה ונמצא כולנו זוכים.
                                                                                               
תודה  יוסי שחם מנכ"ל אשבל (פיתוח ויישום תכנת פריוריטי)
 
 
רצוני להודות לך על הסדנה  שהתקיימה בהנחיתך עבור הנהלת החטיבה הבנקאית. בבנק דיסקונט.  הסדנה היוותה חוליה ראשונה במסלול הטמעת תפיסת הקמעונאות בחטיבה,פעילות השטח בהנחיתך הייתה מלאה בתובנות,והארות בשילוב פעילות חוויתית ומקורית . נשמח לבחון אפשרות לקיום סדנאות נוספות בבנק בעתיד.
בברכה רמי שטייף מנהל אגף פיתוח והדרכה בבנק דיסקונט יולי 2005.
בשם ההנהלת המפעל  ובשמי רציתי להודות לך על העבודה המקצועית ברמה הגבוה ביותר שהגשת לנו. אין ספק כי עבודתך המסורה תרמה רבות לגיבוש צוות ההנהלה ולשיפור תפקודו, הן בטווח הקצר ובוודאי בטווח הארוך.
 
 דני וולצוק – מנכ"ל פולישק ניר יצחק
 
 
חוויה. אין כמו לראות את שותפך למשרד (למסדרון) משתכשכים בבוץ, קצת נרגעים. מי ייתן והכוחות שהחברה הביאו כאן פרגון הקשבה, שיתוף פעולה הבנה, מה נדרש ממנהיג- יבואו לידי ביטוי ביום יום בעבדה.
  גילה מחברת ECI
 
 
תובנות שאנחנו לוקחים מיום ההדרכה. עכשיו אקשיב הרבה יותר. היום גיליתי עד כמה אני ממש לא מקשיב בכלל.....
תכנון - סוף מעשה במחשבה תחילה. כך נחסוך הרבה כסף זמן ועצבים. אני לוקח איתי 100% אחריות אישית להצלחת הצוות שלי. למדתי היום עוצמת השותפות בעבודת צוות. אני לוקח איתי את האצלת הסמכויות. אם לא אסמוך על שותפי לצוות אנא אני בא.....?
 
 צוות מסירת רכבים חברת כל מוביל - מרצדס
 
 
שלא יגמר לעולם......ברק השמיים תפילת האדם.ואיזו למידה הייתה לנו. למידה כל הזמן. מלמד מעשיר צ'יק אדיר!
החיבור הפשוט והבסיסי לטבע ולמקורות הפיל אסימונים בזה אחר זה על דברים שנראים טריויליים אך גם מורכבים....למדתי על מורכבות תפקיד משאבי אנוש ועל תפקיד המנהיגות בו. הפעילות הייתה מאד מהנה. באוירה פתוחה וחופשית,היה גיבוש. אך מעבר לזה חיבור/ריענון למטרות של המקצוע המורכב הזה שאני עוסקים.
ציק עשה אותנו צוות יחד עם הזמן והמקום אפשר להגיע לתובנות. אין כמו שיתוף פעולה ליצר פעולת הדרכה מעולה כזו. 
 
  קורס מנהלי משאבי אנוש בכירים – המי"ל
 
 
יהושע גלעד עבד עמנו בשנים 2000-2001 כיועץ ארגוני לפיתוח איכות ומצוינות בניהול וכיועץ לשיפור איכות השרות.משמתו של מר גלעד הייתה להקנות לכל עובדי החברה ערכים ונורמות של איכות ומצוינות בשרות ההסעות לחברת אינטל לכיש.
דרישות חברת אינטל הן מן הגבוהות ביותר ומר גלעד הדריך ייעץ ואימן את צוות העובדים למתן שרות איכותי.
ברצוני לבטא הערכה והוקרה עמוקה למקצועיותו של מר גלעד.למחויבותו הבלתי מתפשרת לאיכות ומצוינות וליחס האנושי החם  והבלתי אמצעי שהביא עמו לעבודתו.
בזכות כישוריו ויכולתו אני יכול להמליץ לכל חברה וארגון להיעזר בשרותיו וביכולתו המקצועית הגבוהה להטמעת איכות ומצוינות בניהול ארגון. 
 
 בהוקרה גדי אבוטבול מנכ"ל חברת הסעות הקניון המובילה של אינטל קרית גת
 
 
מאד השכלתי ממפגשינו המקצועיים לשיפור תפקוד צוות הנח"ש ולשיפור שרותינו. ואני יודעת כי בזכות הדרכתך העקבית צוות הניהול למד רבות,ואני מקווה שידענו להעביר זאת לצוות . הידע שנצבר ושלעתיד נדע להשתמש בו בצורה נכונה וטובה,ואם לא שנדע לקרוא לך בזמן...  
 
                                       
ורדה - מנהלת אגף הנח"ש בקיבוץ מעברות.2001
 
מודים לכם על פעילות ערכית מדהימה ומעצימה.
תודה לך ציק מורה הדרך אמיתי ומעורר השראה .
 שגיא קוממי קורס פיתוח מנהיגות נגדי"ם צה"ל
 
 
ואחרון חביב לא צריך לשכוח את האדם שהדריך וליווה אותנו לאורך כל המיזם, תמך בנו, עזר לנו, ונתן לנו טיפים להמשך הדרך וזה הוא ציק. ציק גלעד החדיר בנו מוטיבציה והאמין בנו ובאמת הפך אותנו ממורים רגילים למורים מצויינים שיכולים לעשות שינוי וכמו שתמיד אמרתי והאמנתי "אם אתה רוצה אין זו אגדה". 
אין ספק שהקורס הזה תרם לי מאוד והכל בזכות מר צ'יק גלעד שנתן לנו מכל הלב הוא הגיע אלינו מוכן, עשיר בידע, עם מטרות שרוצה להעביר. נתן לנו הזדמנות לדבר, לשוחח, לשמוע ולהקשיב לזולת וללמוד ממנו וזה היה בעזרת ה'אימונים יוצרי ההצלחה' שאימנת אותנו. למרות שהקורס היה אחרי יום עבודה ארוך ומתיש אבל מה שבאמת היה טוב שלא הרגשתי איך הזמן עובר ואני ממליצה שכל מורה יעבור את הקורס הזה המון תודה למר צ'יק גלעד .
אתה תותח צי'ק עם המון ידע ואתה משדר מוטבציה ועוצמה  אני מאחל לך המון אושר ועושר וחיים בריאים צי'ק ואני מקווה שכל ההשתלמויות הבית ספרית יהיו דרך ואתה תהיה המנחה שלנו כי ניתן ללמוד ממך הרבה וכל הזמן (אני המלצתי על ההשתלמות שלך למנהל בית הספר וגם למנהל הפסגה בלוד כדי שנמשיך איתך צי'ק. תלמידך המכין לך אחלה תה. תודה.
 
מורים  חט"ב לוד - בקורס מנהיגות חינוכית - מורים מובילים להצלחה
 
 
אפשר לסכם את התהליך כאחד המוצלחים שהיה לי, הצלחתי לעשות ולחולל שינוי אצל אחת התלמידות המוגדרת כחלשה מבחינה לימודית, גרמתי לה להרגיש שהיא שייכת לעולם של מצליחים ולא משנה במה, העיקר שתמיד תאמין שהיא יכולה להצליח. 25 שנים אנו מקיימים פעילות משותפת למנהלים ושותפים בחברת קסלמן את קסלמן. לאחר 25 שנים קיבלנו אומץ לשנות המתכונת. בחרנו בכם לעשות את השינוי.התגובות של האנשים המבטים,הוכיחו לנו שצדקנו. אין ספק שלבחור בכם לארגון מקצועי להעברת הכנס המיוחד כל כך הייתה אבן הראשונה בהצלחת האירוע. אין ספק שנעזר בכם גם בעתיד.
 
צביקה יחזקאל מנכ"ל משותף רו"ח קסלמן וקסלמן
 
 
כשיצאנו לדרך היו מספר מטרות לסדנא. עמדנו בכולם מעל ומעבר.גיבוש צוות המנהלים,צמצום פערים בין מנהלים חדשים וותיקים,.יצרנו נבחרת מנצחת כמו שציק אמר לאורך כל הסדנא.
המנחה ציק מדהים,העביר את הסדנא במקצועיות רבה וביעילות.
 
   תודה רבה בהערכה זיו גילה - סמנכ"ל תפעול חברת דלק
 

 

שרון מנהל הדרכה חברת קרגל

אני חושב שהיום אפשר למנהלים באגף הזדמנות להתפתחות כמובילי הצוות, כרועי הצאן, ע"י מראות שהצבת בפניהם, הן על עצמם כמנהלים והן על מה שקורה בצוות שלהם. התגובות היו מאוד נלהבות, היה ברור מהדברים שהאנשים עברו חוויה משמעותית. כולם ציינו את ההנחייה המרתקת שלך ציק, ואת הדברים הרבים שלמדו ממך לאורך כל היום. תודה לך על יום מקסים, שהונחה ביד אומן, את היכולת שלך להעביר יום כזה בנועם ובאווירה טובה, לצד האיתגור האישי והקבוצתי.  בנוסף, אני רוצה לדבר איתך על המשכיות ומינוף מה שעשינו היום, אפרופו האמירה שלך בתחילת היום על שיטה. בהחלט ייתכן שאקרא לך לדגל שוב, כי ברור שהיה חיבור טוב בינך לקבוצה. שמחתי להכיר אותך ולהיות חלק מהחוויה המהנה והמחכימה.
 

אפי חגי מנכ"ל רביב. 2012

בתחילת שנת 2012 יצאנו לדרך עם תוכנית פיתוח מנהלים בהנחייתו של צ'יק גלעד, מנהל חברת גלעד ויועץ ארגוני בכיר.
צ'יק למד את הצרכים שלנו והכין תוכנית פיתוח מנהלים ייחודית שמתאימה לנו, התוכנית תאמה את הצרכים האישיים, הארגוניים' הניהוליים  ואת מגבלות הזמן שלנו. צ'יק הביא אתו למפגשים ניסיון, ידע, תובנות של איש מקצוע מנוסה והצליח לקיים מפגשים יעילים ומעניינים שגשרו על פערים רבים בין האנשים. סדרת המפגשים הסתיימה בצורה טובה מאד והסיכום היה חיובי.
אני ממליץ בחום על צ'יק גלעד כיועץ ארגוני ומאמן לפיתוח מנהיגות בניהול, לכל מי שרוצה לקיים תכנית פיתוח מנהלים להנחית סדנאות ותכניות לפיתוח מנהלים, גם ברמה הבכירה וברמת מנהלי דרג הביניים. 

טל רבינא – וכל צוות חברת תקשורת משולבת 2008

הצלחת להטמיע - צ'יק
בלי להציק, אלא בחיוך עד כדי להצחיק, תובנות הבנות, ומסקנות, שהואילו לבן היחיד בקבוצה כמו לבנות... כל הכבוד על המקצועיות, הידע על אהבת האדם שבך, כמו על ההשקעה הטורח והיזע. כל הכבוד.

אתי מאירסון, סנ"צ מפקדת ענף אח"מ המרכז ללימודי המשטרה. 2006

מדובר בסדנה חווייתית מפתחת שנגעה בכל האלמנטים הנדרשים לעבודת צוות ולפיתוח מנהיגות. מנחה הקבוצה ציק בעל יכולות אישיות גבוהות, יכולות הקשבה, וניתוח ברמה גבוהה מאד, ידע לעשות את ההבחנות וההקבלות הנדרשות ולהתחבר לצוערי המשטרה ולעולם התוכן המשטרתי.
בסיומו של יום - לא נפסיק לשיר נחכה לפעם הבאה.

מתוך משוב קורס מנהלי משאבי אנוש בכירים. 2007

קיבלנו בתרגילים מחשבה שונה על עבודת צוות ומנהיגות.
החיבור הבסיסי והפשוט ביותר לטבע ולמקורות, הפיל אסימונים בזה אחר זה, על דברים שנראים טריווילים, אך מתגלים כמורכבים ומרתקים. למדתי המון על מורכבות תפקיד המנהיגות אצל מנהל משאבי אנוש. חיבור מחדש רענון של מטרות מקצוע משאבי אנוש, שכל כך מורכב עם סטירות וניגודים.
שלא יגמר לעולם, ברק השמיים תפילת האדם ולמידה כל הזמן!...

גור – חברת קונבקס. 2006

בעקבות הסדנה התחדדו אצלי תובנות של מצויינות בעבודת צוות ומנהיגות, והסתדר לי תהליך של פיתוח וניהול הצוות, על כל התהליכים והצדדים שבו, חשיבות נקודת שיתוף הפעולה, יצירתיות ואחוות צוות, גילוי יכולות חבויות של אנשים שונים, גילוי העוצמה שבצוות. חדש מיוחד, ממחישות את סינרגיות בצוות. מרתק!

מנהלת המחלקה ועובדי חברת ביטוח דקלה 2005

לציק גלעד – הנחית את היום בצורה נפלאה, חידדת את חושינו, וגרמת לנו לגלות בנו ובחברינו דברים חדשים ואנושיים, הזכרת לנו לחיות בחיוך, בשיתוף פעולה, ולזכור לפרגן .
קיבלנו המון מוטיבציה לעבודה.
ולדעת שאין גבול לנתינה.

עובדי שרשרת האספקה – SCI.2006

חוויה מדהימה, מלאה חוויות ואתגרים, ומי יתן והכוחות שהחבר'ה הביאו איתם ביום למידה נפלא כזה, שיתוף פעולה, פרגון, הבנה , הקשבה, ומה נדרש ממנהיג, הדרכה נפלאה. בהתחלה היינו סקפטים, יום ODT במקום יום כייף... בסופו של דבר התבדנו, יום מאד עמוק ממצה. למדתי הרבה על חברי, בעיקר על עצמי.

בנצי מנכ"ל עירית אור יהודה. 2007

לצ'יק, לפני שהגענו לנאות קדומים חששתי מי יהיה המנחה שלנו. אני שמח שהנהלת נאות קדומים, יודעת לנצל היטב את המתקן המהמם והאותנטי, ויחד עם מנחה מצויין (אתה) שמבין ארגונים המבקשים את שרותיו.
תודה על הכל.

דוד צדוק, מנהלי צוותי התפעול חברת מקורות. 2008

ברצוננו להודות ולשבח אותך, איך ריתקת אותנו במהלך כל היום, הכל היה מדהים ביופיו, האתגרים היו מעניינים. ניקח איתנו את הלמידה ונלמד כיצד לבצע במהלך יום יום העבודה.

סא"ל שגיא מפקד טייסת תעופה חה"א רמת דוד

לציק היקר. עברנו אתך סדנה קצרה אמנם, אך כזו שממלאת אותך לשנים רבות. למדנו המון, העשרת אותנו, ועל כך אנו אסירי תודה. שמור על עצמך ועל הגחלת המיוחדת שלך הבוערת ומאירה תמיד.

ד"ר אילן פרידריך מנהל מדור לייעוץ ארגוני מחלקת מחקר – בנק דיסקונט. 2006

ברצוני להודות לך מקרב לב על סדנת הצוות הניהולי שקיימנו אצלכם.
ברצוני לציין באופן מיוחד את ציק גלעד היועץ הארגוני שהנחה את היום, עבד עם צוות הניהול במקצועיות רבה, בחן ושאר רוח הראויים לציון.
תודה לכם ויישר כח!
 • דברי המנהל

  יהושוע גלעד

  יהושע (צ'יק) גלעד

  יועץ ארגוני בכיר ובעל ניסיון של יותר מ-30 שנים בתחום הייעוץ לפיתוח ארגוני. "הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי - במי שאנחנו.ואתם כמנהלים כבר יודעים, כי מה שעושה את ההבדל בהדרכה בייעוץ ובאימון, הוא לא רק הידע והניסיון של היועץ הארגוני. מה שעושה את ההבדל בין יועצים, מנחים ומאמנים הוא המימד האנושי בהדרכה, הגישה של היועץ כאדם, האינטגריטי, המקצועיות שלו, וגם שמחת החיים ואהבת האדם שהוא מביא עמו ועל זה, אתם יכולים לסמוך!"

 • גלעד וידאו ארגוני

  סיכום תהליך פיתוח והעצמת שדרת הניהול בחטיבת התפעול תיעוד מיזם פורץ דרך במחלקת ציוד מכני בנמל אשדוד – מנהל מיוחד מאד

  למחלקת סרטי הוידאו